۱۳۹۸ پنج شنبه ۸ اسفند

 

به گزارش روابط عمومی دفنر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه به نقل از مرکز هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاهی دانشگاه با توجه به تکمیل ظرفیت گروههای پایه در طرح دانش افزایی اساتید در روز اول ثبت نام و هم چنین تکمیل ظرفیت ثبت نام گروه بالینی و تقاضای مکرر اساتید محترم در خصوص افزایش ظرفیت کلاسی در دوره جاری؛ یک دوره آموزشی با ظرفیت 25نفر در سرفصل اندیشه سیاسی اسلام و مبانی انقلاب اسلامی با عنوان "اقتصاد سیاسی در جمهوری اسلامی ایران" در سامانه جامع ضیافت اساتید تعریف شده است که اساتید محترم از هم اکنون می­توانند نسبت به ثبت نام در این دوره آموزشی اقدام نمایند.

در دوره مذکور ثبت نام اساتید پایه و بالینی محدودیتی ندارد و هر دو گروه از اساتید محترم میتوانند در این دوره شرکت نمایند. زمان برگزاری کلاسهای آموزشی این دوره  نیز از عصر روز چهارشنبه 98/11/16 آغاز و تا ظهر جمعه 98/11/18  ادامه خواهد یافت. ساعات برگزاری کلاسهای این دوره آموزشی به ترتیب از ساعت 13:30 لغایت 17 در عصر روز چهارشنبه، ساعت 8صبح لغایت 11:30 و ساعت 13:30 لغایت 17 روز پنج شنبه هفدهم بهمن و همچنین ساعت 8 لغایت 11:30 صبح جمعه 18بهمن برگزار خواهد شد.

به دلیل فراهم شدن امکان حضور تعداد بیشتری از اعضاء محترم هیئت علمی؛ اساتید محترمی که در یکی از دوره های آموزشی بیانیه گام دوم انقلاب یا اخلاق پزشکی که از 12 لغایت 18 بهمن ماه برگزار میگردد، ثبت نام نموده اند در این دوره نمیتوانند ثبت نام کنند. زمان ثبت نام از امروز شنبه 28دی ماه آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت اعلام شده ادامه خواهد داشت.

لطفا جهت ثبت نام بر روی لینک ذیل کلیک نمائید.

http://reg2.ziafatasatid.nahad.ir/login.php